?

Log in

Previous Entry | Next Entry

S Justýnou doma...

V poslední době se cítím dobře. Tak nějak všeobecně spokojenější, přestože vlastně nemám žádný zásadní důvod. Ono se toho moc nezměnilo, řekněme že je to pořád všechno stejné jako před dvěma (třema a tak dál) lety. A stejně... Z lj to možná nevyplývá, protože sem píšu hlavně když jsem naštvaná. Ale cítím se líp. Ani nevím, kdy se ta změna odehrála, snad někdy přes léto? Mám pocit, že si konečně uvědomuji ty věci, který jsem ty uplynulé roky neviděla. A tedy ne že bych naprosto otočila své dosavadní smýšlení, jsem to pořád já, jen jako kdybych udělala snad konečně tlustou čáru a přestala se některými věcmi trápit. Navíc mi pomohly i slečny ze Spolku, protože to jsou ty chvíle, kdy mohu nechat spadnout všechny masky a vyventilovat všechno potřebné – lepší než jakýkoliv psycholog. Ale nechci se nechat ukolébat pár dobrými týdny – zničila jsem si svou psychiku a bude trvat dlouho, než budu relativně v pořádku. Takže jen baby steps. Když se ohlédnu zpátky tak prostě... Co jsem to krucinál dělala? A jak jsem se z toho všeho vymotala? Byly to totiž prvotřídní sračky, kultivovaněji to říci nejde. Nelituji spousty rozhodnutí, ale lituju, že jsem to občas vzala až do takových extrémů.

Dneska byl večírek a dost jsem se na něj těšila. Ale kdeže. Asi už stárnu, ale nedávám malé zadýchané prostory, kde přes hudbu není slyšet vlastního slova. A s hnusným vínem. Bylo tam pár mých přátel, které jsem neviděla tisíc let, ale když je neslyšíte, tak to je prostě spíš na prd. A strašně mi tam chyběla Mau.
Mrzí mě, že jsem si to neužila, protože mám pocit, že teď bych v podstatě mohla. Některé starší večírky pro mě byly dost tvrdé z různých důvodů, ale teď to mohlo být v pohodě. Ty prostory to pro mě bohužel zabily. Ale tak co už. Snad se s určitými spolužáky sejdu i mimo oficiální akce. A když ne, tak snad bude vánoční večírek někde jinde. Protože spousta lidí mě nezná jako energickou veselou Brygmi. A mělo by, protože taková Brygmi je nejlepší.

Comments

( 1 comment — Leave a comment )
lemmesay
Oct. 17th, 2012 06:45 pm (UTC)
<3
( 1 comment — Leave a comment )