?

Log in

No account? Create an account

Pořád ještě existuji

 • celou noc jsem nespala - měla jsem totiž "úžasný" nápad dát si v osm večer kafe. A asi jsem si ho udělala moc silný. Napsala jsem a poslala text do školy, přečetla jednu knihu, prošla spoustu internetových stránek, a pak tak zoufale chtěla odpadnout a jít spát, ale prostě to nešlo. Teď mě jen bolí hlava a je mi špatně. Že jsem si nedala raději alkohol.
 • necítím se poslední dny dobře a dnes si asi zajedu do Tatenice. Zítra budu muset zase zpátky (chci jít večer na projekci), ale tak třeba tam načerpám energii. Navíc tam na mě čeká thera tee až z dalekého Denveru.
 • ve čtvrtek ve čtyři hodiny konečně Avengers! Jestli se chcete připojit, tak jen do toho, uvidím vás ráda. :)
 • Glee je pořád tak zoufale špatné. Jo, jsou tu stále ještě fan fiction (Online and Anonymous je vtipně meta), ale stejně mě to mrzí. 
 • pořád nemám práci
 • u DMD jsem ke konci zase odpadla. Nebyla jsem tématy příliš inspirovaná, internet zlobil a občas jsem prostě byla příliš vytížená. Každopádně nové stránky byly výborné a už se těším až to zpětně všechno načtu.
 • s tím horkem si někdo dělá srandu?
 • v Mark and Spencer jsem nenašla ANI JEDNY kalhoty velikosti 6. A to byla vetšina z nich fakt dost pěkná.
 • začala jsem se učit rusky a celkem mi to jde, jen mám u azbuky problém se všemi písmeny, které vypadají jako N. 
 • co napsat dál? Asi už nic. To o mém životě myslím vypovídá nejvíc. Ale nebudu si stěžovat, alespoň už ne online, číst si to je pak na zabití.

Pitomá Brygmi je pitomá

To se takhle Brygmi vypraví po týdnech do Tatenice, dorazí si okolo páté večer, začne se vybalovat... a zjistí, že nemá nabíječku na notebook. A protože neděle měla být (a musí) naprosto pracovní, zase se otočí a chystá zpátky do Brna.
Ach jo.
Když se nedaří, tak se nedaří úplně.

Berlinale 2010

Jsem v Berline. Snazim se psat lehce osobni denicek na Jgls, jeste dopoledne tam hodim dalsi texty. Film od Angeliny Jolie je STRASNE MOC spatny. A ted jdu na Iron Sky, film je vesmirnych nacistech.

Notebook?

Měla jsem mít notebook zpět nejpozději minulý pátek. A mám co? Ano, přesně tak. Prý tak středa... ??? Ze všeho nejvíc nenávidím, když lidé nedodržují sliby. I když jsou to cizí lidi v servisu. Navíc je platím! Pch.

Tagy:

Kafe, noc a spousta práce

Jo, nový rok je tady a Brygmi začne ještě shippovat seblaine. Dobře, ještě k tomu tak docela nedošlo, ale tak nakopnutá docela jsem. 

Člověk si nicméně musí něčím udělat radost, když mu umírá notebook. Ale v pátek by snad už měl zase fungovat normálně, ačkoliv těžko říct na jak dlouho. Takže čtu názory na různé netbooky a chystám se i na nějaký herní počítač (na ten se vlastně chystám od té doby, co mi MSI nerozjelo Zaklínače). 
Ach jo, měla jsem příliš kafe, to zase bude noc.

Vánoce

Vánoce jsou tady. Tenhle rok sice nebyl zrovna ten nej (rozhodně bude nějaký tradiční rekap na konci roku, ideálně v gifech, ať se moc nerozkecávám), ale svým způsobem nebyl špatný. Jo, pořád to je se mnou takové všelijaké, ale zrovna v poslední době se svým způsobem cítím celkem dobře. Nebo alespoň lépe. Uvědomuji si, že mám několik skutečně dobrých přátel, kteří budou stát za mnou. Mám Justýnu. V únoru Berlinale a letos už jedu jako „opravdový profesionál“, takže můžu s nosem nahoru chodit i po Berlinale Palastu. Teď mě čeká stavění a zdobení stromku, balení dárků, budu poslouchat Rocking around the Christmas Tree, pustím si své oblíbená vánoční filmy (česká klasika to nebude), dám si dobrou veřeři, předám rodičům dárky. Zítra návštěva bratra, Pavly a maličké nové neteře. Prostě nebudu na Vánoce nadávat a vezmu si z nich jen to pěkné. A pak zase cesta do Brna. Jsem klidná, jsem vlastně spokojená a přemýšlím. Ale až to všechno vymyslím, tak to bude fajn.

A jak se říká... Štastné a veselé. Mám vás ráda.

Pfff

Nejhorší událost tohoto týdne? Výsledky amerického X factoru, ze kterého odešla Drew. Dřív než Marcus, který byl v B2 podruhé. Dříve než ten zpropadený Chris Rene, který je tak strašně mimo - pokud máte odvahu, pusťe si jeho Let it be.  Drew je přesně to co na interpretech obdivuji. Jasně, potřebuje ještě růst, na výhru to asi nebylo ale.... DŘÍV NEŽ CHRIS RENE???????? To jako vážně? Navíc za to může Simon Cowell. Proč ji proboha pořád nutil do pomalých věcí?
Pfff... A ještě jednou "pfff"...

Drew --- a píseň, která ji vyřadila ---Billie Jean

About Nothing

Ehm??? Joss Whedon je prostě... Joss Whedon. Aneb ten člověk točí blockbuster Avengers, má měsíc dovolené... a tak si mezitím natočí ještě jeden malý film podle Shakespeara. Nejlepší zpráva dnešního dne.

Grejp a tak dál

 • V pátek jedeme s Mem na Grape festival do Piešťan. Důvodem je hlavně úžasná (momentálně blonďatá) Marina Diamandis. Ačkoliv celý line-up je docela přitažlivý. Na hudebním festivalu jsem nebyla několik let, tak jsem zvědavá.
 • Probudila jsem s příšerně oteklým očním víčkem, tak snad to co nejdřív splaskne. Asi bych děsila celé Brno - Bratislavu - Piešťany.
 • The Worst That Could Happen je kompletní. A to jsem myslela, že už nikdy nebudu číst fan fiction... Je zvláštní, jak se některé věci vrací... Tohle bylo tak strašně intenzivní, že to snad trumflo i Marriage Stone a další věci, které řadím mezi své "top". Autorka umí. Navíc... vyvolává staré i nové děsy, protože tohle je skutečně to nejhorší, co by se mohlo stát. Ale napsané fantasticky.
I lived a lot of different lives
Been different people many times
I lived my life in bitterness
And filled my heart with emptiness


Don't want to live in fear and loathing

Marina se od Family Jewels změnila a na nové album se velmi těším. A na sobotu. A...